Podepisování dokumentů obličejem

Přijde vám titulek tohoto článku podivný? Nebojte, nejedná se o žádné sci-fi ani vás nikdo nebude nutit, abyste svůj obličej zkoušeli otisknout na dokumenty jako důkaz vašeho souhlasu s jeho obsahem. Celá věc je vlastně velmi prostá – řeč je o možnostech, které přináší nový iPhone X svým majitelům.

Podepisování elektronických dokumentů jednoduše 

Článek o tom, jak využít nový iPhone X při práci s elektronickými dokumenty, přinesl před nedávnem populární server Letem světem applem. Ten se zaměřil na novou funkci Face ID a na to, jak tuto funkci využít třeba při podepisování elektronických dokumentů. Díky Face ID už totiž není potřeba zadávat žádné kódy ani přikládat prst k telefonu, jak byli (a jsou) někteří uživatelé stále zvyklí. Nyní se můžete jen podívat na displej iPhone X, který uživatele bezpečně rozpozná. Pak už jen stačí mít ve svém iPhone nainstalovanou vhodnou aplikaci k podepisování dokumentů, jako je třeba Signer od Software602. Tahle prémiová aplikace zajistí jednoduchou a bezpečnou práci s elektronickými dokumenty a navíc se umí postarat i o vaše datové schránky. Kdo si chce článek přečíst, najde ho na Letem světem applem. V článku se dozví mnohem víc, třeba i to, jak jednoduše a bez papíru řídit firemní procesy.

Co je FACE ID

Face ID je funkce, která pomocí unikátní technologie „zmapuje“ hlavu a obličej uživatele a ze získaných dat vytvoří jeho 3D obraz.

Mohlo by vás zajímat